برای اجرای روان و بی مشکل بازی نیاز به گوشی با سخت افزار کافی هستید 

اجرای ۱۰۰% آفلاین و تست شده و بدون دردسر

پیشنهاد بسیار ویژه نایاب دانلود 

توجه : در صورت نداشتن پوشه Obb می توانید آن را به صورت دستی ایجاد کنید 

مطمئنا همین حالا که عکس ها و اسکرین شات ها بازی را می بینید بی درنگ یاد بازی The Dark Knight Rises می افتید اما باید بگوییم بازی ای که قصد معرفی آن را داریم سری ای جدید و متفاوت از بازی بتمن با نام Batman: Arkham City Lockdown است که در این پست از سایت ناباب دانلود به همراه دیتا به معرفی آن می پردازیم . در این نسخه از بازی هم دوباره سر و کله دشمن اصلی بتمن یعنی جوکر پیدا می شود و شما می بایست با مبارزه با او و تیم او آن ها را از میان بردارید .

در حین بازی پرش ار روی پشت بام ها و حرکات نمایشی بتمن باعث بالا رفتن هیجان خاص بازی شده و بازی برایتان لذت بخش خواهد شد . همچنین قادر خواهید بود پوشش و لباس بتمن شخصیت اصلی داستا را تعویض نمایید و یا از قدرت های خاصی که با دریافت امتیاز در وجود او جان می گیرند استفاده نمایید . برای دانلود بازی و راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا و محل کپی مناسب فایل دیتا به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید . 

 

راهنمای نصب : پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم  از حالت فشرده خارج کنید حال پوشه com.wb.goog.ArkhamCity  را در مسیر Android/obb کپی نمایید.

نکته مهم: این نسخه از بازی بر روی اندروید ۴٫۳ اجرا نشد و با خطای Unfortunately, Batman Has stopped مواجه می شود. اگر با این خطا مواجه می شوید در سایت های خارجی جهت رفع این مشکل نصب نسخه مود شده گوگل پلی (برای گوشی های روت شده) و اتصال به اینترنت قبل از اجرای بازی پیشنهاد شده است. 

دیگر کاربرانی که گوشی آنها روت شده نیست و با این خطا مواجه می شوند باید منتظر نسخه جدیدتر بازی باشند.

دانلود با لینک مستقیم 

حجم فایل: 15 مگابایت/902مگابایت رمز فایل:www.apktops.ir دانلود دیتا