دانلود دیتابیس ایرانسل و همراه اول

دانلود مستقیم دیتابیس کامل پیش شماره های ۰۹۳۵ و ۰۹۳۶ و ۰۹۳۷ و ۰۹۳۸ و ۰۳۹۹ به صورت کامل متاسفانه در دنیای مجازی منتشر شده است و افراد ناآگاه به دنبال آن هستند

 

در اینجا منظور از دیتابیس بانک اطلاعاتی میباشد. ینی یک فایل که حاوی اطلاعات مخصوصی میباشد. دیتابیس ایرانسل یعنی بانک اطلاعاتی شماره های ایرانسل با مشخصات کامل صاحب خطوط

 

و باز هم جنجالی دیگر در شرکت های بزرگ

از وقتی دیتابیس ایرانسل لورفته امکان سواستفاده فراهم شده  متاسفانه افراد سودجو در پی کسب در آمد و سواستفاده بر امده اند.

 

دانلود دیتابیس ایرانسل

دوستان عزیز گول این حرفا رو نخورید و دانلود نکنید. که بعد از دستگیر شدن چوب نا آگاهی خودتون رو خواهید خورد. اینکه اطلاعات افراد رو منتشر کنید جرمی بسیار سنگین است. وپلیس فتا از این موضوع نخواهد گذشت. همچنین با شکایت افراد به راحتی شما دستگیر میشوید و به خاطر این خلاف که فکر نمیکیردید خلاف است به زندان یا مجازات های دیگر محکوم خواهید شد.

 

خرید مشخصات

متاسفانه با لورفتن دیتابیس ایرانسل عده ای با در آختیار داشتن آن با دریافت مبالغی اقدام به انتشار مشخصات صاحب خط به کاربران کرده اند. من خودم دیدم طرف ۱۰ هزار تومان میگرفت مشخصات رو کامل میداد. و قافل از اینکه این کار یک خیانت هست و پیگیری های قضایی را به همراه خواهد داشت.

 

خرید دیتابیس

متاسفانه چند هکر و افراد ناآگاه اقدام به فروش دیتابیس ایرانسل کرده اند و قافل از اینکه این کار غیر مجاز هست و علاوه بر پیگیری های قضایی مجازات های سنگینی را به همراه خواهد داشت. چرا که منتشر کردن اطلاعات خصوصی دیگران خلاف قانون و عرف کشور است.

 

اینجور که من شنیدم به قیمت های مختلفی درحال فروش هست دیتابیس ولی آگاه باشید که خرید و فروش دیتابیس یا مشخصات, جرم بوده و درحال پیگیری میباشد.

 

منبع : رد مستر