جدیدترین نسخه هک شده کلش اف کلنز (به کلن میرود)

 

 

 

  نسخه هک شده کلش اف کلنز

کاملا رایگان و تست شده


با قابلیت سیو شدن ، اتک انلاین و ویزیت کردن

جدیدترین نسخه 7.156.1 در نایاب دانلود

 بدون نیاز به روت

دارای امکان رفتن به کلن

 

باز هم سوپرایزی دیگر از سایت نایاب دانلود .این بار برای شما کاربران عزیز جدیدترین نسخه هک شده کلش اف کلنز به صورت کاملا رایگان را اماده کرده ایم.در این نسخه همه چیز بصورت نامحدود بوده یعنی شما دارای جم و اکسیر و.... بینهایت هستید و میتوانید از ان در بازی استفاده کنید.همچنین نگران سیو شدن بازی نباشید.در این نسخه بازی به بدون مشکل سیو میشود و از قابلیت هایی که در این نسخه به ان اضافه شده میتوان به زدن اتک انلاین و ویزیت کردن اشاره کرد.

نکته:اگر نسخه اصلی کلش اف کلنز را هم دارید احتیاجی نیست انرا پاک کنید.شما میتوانید دو تا کلش همزمان به روی گوشی خود داشته باشید. یکی هک شده و دیگری هک نشده و از بازی لذت ببرید.

 

 

 

جهت اطلاع: این همان نسخه ای است که در سایت های دیگر با قیمت های 5 هزار و 10 هزار به فروش میرسد اما ما این نسخه را برای شما کاربران عزیز به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.پس با نظراتتون مارا هم خوشحال کنید.

 

 نکته مهم:با توجه به این که سرور این بازی از سرور اصلی جداست بنابراین خیلی پایدار نیستند و زمانی که سرور هاشون افلاین و یا شلوغ باشه وارد بازی نمیشه و ارور کانکشن میده.پس اگه دید لود نشد در زمان های دیگه دیگه وارد بشید تا سرور انلاین و یا خلوت بشه.

 

 اموزش سیو کردن مپ:کسانی که مپ براشون سیو نمیشه بعد از انجام تغییرات در بازی یا اپگرید و سایل و....

یه گزینه به شکل دست سمت راست تصویر هست بزنند.بعد گزینه edit layout را برنند و بعد هم save .

 

برای اجرای این نسخه بر روی گوشی اندروید خود نیازی به حذف کردن کلش اصلی نیست

این نسخه هم مثل همه ی نسخه های هک شده کلن ندارد

دوستان توجه کنند که این نسخه بروی اندروید 5 کار نمیکنه